ZAPROSZENIE do udziału w Wielkim Biegu „Policz się z Cukrzycą” podczas 19 Finału WOŚÞ – 09.01.2011 | PogoriaBiega.pl

ZAPROSZENIE do udziału w Wielkim Biegu „Policz się z Cukrzycą” podczas 19 Finału WOŚÞ – 09.01.2011

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chorzowie jako główny organizator 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Wielkim Biegu pod hasłem „Policz się z Cukrzycą”. Bieg połączony z zawodami Nordic Walking, będzie kluczowym elementem podczas rozpoczęcia 19 Finału na Terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku.

Głównym starterem będzie Jurek Owsiak, który ze specjalnego studia zbudowanego w Chorzowie poprowadzi „na żywo” pierwszą część imprezy. Do udziału w biegu zaproszeni zostali m.in.: prezydenci miast Metropolii Silesia oraz piłkarze Ruchu Chorzów.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych, którzy stawią się na starcie 9 stycznia do godz. 8:30. Dystans biegu to ok. 1600 m. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowa koszulkę, a wszyscy, którzy osiągną metę symboliczny medal. Start ostry godz. 9:00 w WPKiW w Chorzowie przed główną bramą Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Po zakończeniu rywalizacji każdy biegacz będzie mógł również bezpłatnie skorzystać z ciepłego posiłku – przygotowany będzie WIELKI GAR ŚLĄSKIEGO ŻURU.

 

Będą także imprezy towarzyszące:

– WIELKIE RZEŹBIENIE ze śniegu i lodu

– WIELKI MECZ piłkarskich gwiazd

– WIELKIE LICYTACJE za duże pieniądze

– WIELKIE GRANIE z udziałem zespołów: DŻEM, PECTUS, FEEL

 

Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa po nr tel. 32 24 11 111 lub e-mailimprezy@moris.chorzow.pl

Zgłoszenia grupowe przyjmowane są do  5 stycznia 2011r. 
www.moris.chorzow.pl

Zapraszam wszystkich członków Stowarzyszenia Pogoria Biega, sympatyków i wszystkich biegaczy do udziału w tej szczytnej imprezie – PODZIELMY SIĘ WIELKIM SERCEM.

comments