VII Bieg Walentynkowy – pytania i odpowiedzi | PogoriaBiega.pl

VII Bieg Walentynkowy – pytania i odpowiedzi

1.Gdzie i kiedy?

Spotykamy się już w najbliższą niedzielę, 18 lutego 2017 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej. Start o godzinie 11:00. Limit na pokonanie około 5,5 km trasy to 1,5
godziny.

2. Jak dojechać i gdzie zaparkować?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu Hali „Centrum” oraz wyłączenie z ruchu części ulic, zawodnikom z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast proponujemy dojazd komunikacją miejską. Przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są nieopodal Hali „Centrum” (500 m przystanek Dąbrowa Górnicza Centrum, 300 m przystanek Dąbrowa Górnicza Aleja Róż), dworzec kolejowy znajduje się w odległości ok. 1 km. Z tych samych powodów osobom korzystającym z własnego transportu proponujemy pozostawienie samochodów poza okolicą startu. W niedużej odległości od Hali „Centrum” jest dużo miejsc parkingowych z których można skorzystać.
Dla uczestników biegu zarezerwowaliśmy również ok. 200 miejsc na parkingu pod NEMO (wjazd za biletem – pobranie podnosi szlaban, wyjazd przy podniesionym szlabanie do godziny 15:00 – bez opłaty).
Bardzo prosimy i liczymy na Waszą współpracę oraz wyrozumiałość.

klik klik

3. Odiór pakietów

!!! UWAGA – WAŻNE !!!
Pakiety dla par odbierają dwie osoby lub jedna osoba z upoważnieniem i oświadczeniem.
Pakiet dla innej osoby można odebrać tylko i wyłącznie za upoważnieniem.

4. Pakiet startowy

W pakiecie startowym znajdziecie: wspaniały medal (oczywiście dopiero na mecie), numer startowy i czip do pomiaru czasu, gadżet (extra walentynkowa czapeczka sportowa, dla par dwie czapeczki w zestawie), podwójny bilet na mecz siatkarek MKS Dąbrowa Górnicza, kupon na poczęstunek po biegu – pączek i gorąca herbata, dla par regulaminowa czerwona tasiemka (pamiętajcie że pary muszą być związane tasiemką) oraz materiały reklamowe od sponsorów.

5. Biuro Zawodów

Biuro czynne będzie w sobotę, 17 lutego 2017 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” oraz w dniu zawodów – w niedzielę w godzinach 8:00 – 10:15. Do weryfikacji oraz odbioru numeru i pakietu startowego potrzebny będzie dokument tożsamości. Osobom niepełnoletnim przy weryfikacji dodatkowo musi towarzyszyć rodzić lub opiekun prawny. Odbiór pakietu startowego dla innej osoby możliwy jest tylko po okazaniu dowodu tożsamości i oświadczenia osoby dla której przewidziany jest pakiet startowy – link do upoważnienia. Dodatkowe informacje dotyczące weryfikacji i wydawania pakietów startowych znajdują się w regulaminie zawodów. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych w sobotę lub w niedzielę już od 8:00.

6. Zgłoszenia do biegu

Zostało nam jeszcze około 20 wolnych miejsc, do zdobycia tylko w sobotę od 10:00 do 12:00 w Biurze Zawodów. Kto pierwszy, ten lepszy  🙂

7. Punkt informacyjny

Wzorem poprzednich edycji zorganizowaliśmy dla Was punkt informacyjny, który będzie znajdował się dokładnie naprzeciw wejścia do hali. Tam uzyskacie wszelkie informacje na temat samych zawodów jak i lokalizacji biura, depozytu itp.

8. Co zabrać?

Wszystko co konieczne do odbioru pakietu startowego, wszystko co potrzeba żeby pobiec – czyli buty, strój sportowy lub przebranie i oczywiście dużą porcję dobrego humoru!

9. Przepisanie pakietu

Pakiet można przepisać tylko w sobotę w godz. 10:00-15:00 za opłatą 10 zł

10. Konkurs Walentynkowy

Co roku organizujemy oraz nagradzamy najciekawsze przebranie walentynkowe. Tak więc warto puścić wodze fantazji i wystartować w nietuzinkowym stroju który przyciągnie uwagę naszego Jury 😉
Dodatkowo w pobliżu punktu informacyjnego będzie się znajdowała ścianka do robienia zdjęć – nam to ułatwi wybór zwycięzców konkursu, a Wam da fajną pamiątkę z biegu.

11. Inne nagrody

Jak co roku oddamy Wam to czym obdarzyli nas sponsorzy 🙂 A są to m. in. zatankowane auto na cały weekend, wejściówki na MKS DG – koszykówka, wejściówki do Świata Nemo, zaproszenia do restauracji, bony na zakupy do sklepu runspiration.pl, karnety do Fit-Modelarnia, bony Twój Dietetyk, gadżety sportowe itd itp. Warto zostać do końca 😉

12. Najmłodsi

Podczas gdy Wy będziecie biegać, Wasze pociechy mogą radośnie spędzić czas w bawialni prowadzonej przez doświadczonych opiekunów z BAJOKO. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki.

13. Depozyt, szatnie itp.. 

Dzięki Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej które jest współorganizatorem Biegu Walentynkowego, do Waszej dyspozycji jest cała hala Centrum wraz z profesjonalnym zapleczem sanitarnym, czyli : depozytem, szatniami, toaletami, natryskami itp.

14. Strefa Start/Meta

Strefa Start/Meta będzie wydzielona a wstęp do niej będą mieli tylko uczestnicy biegu.

15. Jaka będzie atmosfera i pogoda?

Niesamowicie! Klimatycznie! Profesjonalnie! Nieszablonowo! I Gorąco! Prognozowana pogoda na niedzielę to, słońce i około 2 stopnie. Mała część trasy jest po ścieżkach gruntowych w parku, więc może być małe błotko. Tyle od nas, reszta należy do Was 🙂

16. Zapisy na inne zawody organizowane przez Pogoria Biega?

Tak, w dalszym ciągu można skorzystać w promocji dla uczestników Biegu Walentynkowego i zapisać sie na Szóstkę Pogorii i Cross Czwórki. W sobotę będziemy prowadzić zapisy od godz 10:00 do 15:00. Natomiast w niedzielę po zakończeniu biegu – przed dekoracjami i losowaniami nagród.

Do zobaczenia w niedzielę!
Pogoria Biega

Regulamin –> klik klik

Trasa biegu –>  klik klik

Upoważnienie do odbioru pakietu –> klik klik

comments