Miniprzewodnik po VIII Biegu Walentynkowym | PogoriaBiega.pl

Miniprzewodnik po VIII Biegu Walentynkowym

Zawodnicy!

To już tradycja, że przygotowujemy dla Was przewodnik po Biegu Walentynkowym, który mamy nadzieję rozwiewa Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania 🙂 Do dzieła!

Co, gdzie i kiedy?
Startujemy w niedzielę 10 lutego 2019 spod Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej. Wszyscy biegacze równo o 11:00, Nordic Walking o 11:05. Limit na pokonanie ok. 5,5 km trasy to 1,5h. Zawodników którzy nie dotrą na metę do godz. 12:30 prosimy o przerwanie rywalizacji i bezpieczne dotarcie na metę.

Jak dojechać i gdzie zaparkować?
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu Hali „Centrum” oraz wyłączenie z ruchu części ulic, zawodnikom z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast proponujemy dojazd komunikacją miejską. Przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są nieopodal Hali „Centrum” (500 m przystanek Dąbrowa Górnicza Centrum, 300 m przystanek Dąbrowa Górnicza Aleja Róż), dworzec kolejowy znajduje się w odległości ok. 1 km. Z tych samych powodów osobom korzystającym z własnego transportu proponujemy pozostawienie samochodów poza okolicą startu. W niedużej odległości od Hali „Centrum” jest dużo miejsc parkingowych z których można skorzystać.
Wzorem lat ubiegłych możecie skorzystać bezpłatnie z parkingu znajdującego się przy „Nemo – Świat Rozrywki” – Nemo, dziękujemy! 🙂 , przy zachowaniu następujących zasad: wjeżdżając na parking pobieracie bilet parkingowy, przed wyjazdem udajecie się do Recepcji i pokazujecie numer startowy. Brak numeru skutkuje opłatą parkingową wg. cennika Nemo.

Bardzo prosimy i liczymy na Waszą współpracę oraz wyrozumiałość.

 klik klik

Czy można jeszcze zapisać się na zawody?
Zapraszamy 🙂 Zapisy tylko w sobotę 9 lutego 2019 w godzinach pracy Biura Zawodów.

Trasa
Bez zmian 🙂

klik klik

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów jest zlokalizowane w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum” i będzie czekało na Was w sobotę 9 lutego 2019 r. w godzinach od 10:00 do 15:00 i w niedzielę 10 lutego 2019 r. od godziny 8:00 do 10:15.

Odbiór pakietu startowego
Pakiet startowy należy odebrać osobiście w Biurze Zawodów w godzinach otwarcia Biura Zawodów. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych. Ważne! Biuro Zawodów zostanie bezwzględnie zamknięte w niedzielę 10 lutego 2019 o godz. 10:15! Dlatego prosimy Was – nie zwlekajcie 🙂 Do odebrania pakietu startowego konieczny będzie dokument potwierdzający tożsamość zawodnika. Dodatkowo – zawodnikom niepełnoletnim przy weryfikacji bezwzględnie musi towarzyszyć rodzic albo opiekun prawny.
Aby odebrać pakiet startowy dla innej osoby, należy okazać dowód tożsamości nieobecnej osoby wraz z podpisanym oświadczeniem – upoważnieniem.
Uwaga! Pakiet dla par odbierają dwie osoby lub jedna osoba z upoważnieniem podpisanym przez drugą osobę z pary.
Pakiet w imieniu pary może odebrać inna osoba posiadająca upoważnienia każdej osoby z pary osobno. 
Wzór upoważnienia znajduję się >> t u t a j <<

Pakiet startowy
W pakiecie startowym znajduje się to wszystko o czym wspominaliśmy: medal (ale dopiero na mecie, dla par nawet dwa), numer startowy (pary otrzymują jeden wspólny numer startowy), chip do pomiaru czasu do przymocowania do buta (tu również: para otrzymuje jeden chip), gadżety okolicznościowe (m.in prezentowany przepiękny worek walentynkowy, dla par 2 szt.), kalendarz książkowy – dla par 2 szt, plakat z biegu w formie kalendarza ściennego, kupon zniżkowy na zakupy do Sklepu Biegacza, kupon na posiłek regeneracyjny oraz materiały reklamowe od sponsorów.

Punkt informacyjny
Oczywiście będzie i wzorem lat ubiegłych znajdzie się wewnątrz Hali, dokładnie naprzeciwko drzwi wejściowych. Tam uzyskacie wszystkie informacje dotyczące wszystkiego co związane z Biegiem Walentynkowym 🙂

Przepisanie pakietu
Pakiety startowe można przepisać tylko w sobotę 9 lutego 2019 w godzinach pracy Biura Zawodów. Przypominamy że zgodnie z regulaminem opłata manipulacyjna za przekazanie pakietu wynosi 10zł. Opłatę można uiścić na miejscu.

Konkurs Walentynkowy
Jak co roku 🙂 Nagradzamy najciekawsze przebranie walentynkowe. Tak więc warto puścić wodze fantazji i wystartować w nietuzinkowym stroju który przyciągnie uwagę naszego Jury ?
Dodatkowo w pobliżu punktu informacyjnego będzie się znajdowała ścianka do robienia zdjęć – nam to ułatwi wybór zwycięzców konkursu, a Wam da fajną pamiątkę z biegu.

Inne nagrody
Uraczymy Was wszystkim czym obdarzą nas sponsorzy 🙂 Warto doczekać do końca ceremonii dekoracji zwycięzców i poczekać na losowanie.

Najmłodsi
Podczas gdy Wy będziecie biegać, Wasze pociechy mogą radośnie spędzić czas w bawialni prowadzonej przez doświadczonych opiekunów z Centrum Bajoko. Zapraszamy wszystkie PRZEDSZKOLAKI!

Depozyt, szatnie i natryski
Dzięki Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej które jest współorganizatorem Biegu Walentynkowego, do Waszej dyspozycji jest cała hala Centrum wraz z profesjonalnym zapleczem sanitarnym, czyli : depozytem, szatniami, toaletami, natryskami itp.

Strefa Start/Meta
Strefa Start/Meta będzie wydzielona a wstęp do niej będą mieli tylko uczestnicy biegu.

Atmosfera i pogoda
Będzie:
– Niesamowicie!
– Klimatycznie!
– Profesjonalnie!
– Nieszablonowo!

I Gorąco!

Prognozowana pogoda na niedzielę to, 7 stopni i słońce!! Mała część trasy jest po ścieżkach gruntowych w parku, więc może być małe błotko. Tyle od nas, reszta należy do Was ?

 

comments