Mini przewodnik IV Biegu Walentynkowego | PogoriaBiega.pl

Mini przewodnik IV Biegu Walentynkowego

Kiedy i gdzie ?

Spotykamy się już w najbliższą niedzielę, 8 lutego 2015 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej. Start o godzinie 11:00. Limit na pokonanie 5,5 km trasy to 1,5 godziny.

Odbiór pakietów

Biuro Zawodów czynne będzie w sobotę, 7 lutego 2015 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” oraz w dniu zawodów – w niedzielę w godzinach 8:00 – 10:15. Do weryfikacji oraz odbioru numeru i pakietu startowego potrzebny będzie dokument tożsamości. Osobom niepełnoletnim przy weryfikacji dodatkowo musi towarzyszyć rodzić lub opiekun prawny. Odbiór pakietu startowego dla innej osoby możliwy jest tylko po okazaniu dowodu tożsamości i oświadczenia osoby dla której przewidziany jest pakiet startowy. Dodatkowe informacje dot. warunków weryfikacji i wydawania pakietów startowych znajdują się w regulaminie zawodów. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych w sobotę lub w niedzielę już od 8:00.

Zgłoszenia do biegu

Chciałbyś wystartować w Biegu Walentynkowym a nie zdążyłeś się zapisać ? Nic straconego. Nadal możesz to zrobić w Biurze Zawodów w godzinach jego otwarcia.

Dojazd

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu Hali „Centrum” oraz wyłączenie z ruchu części ulic, zawodnikom z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast proponujemy dojazd komunikacją miejską. Przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są nieopodal Hali „Centrum”, przystanek kolejowy znajduje się w odległości ok. 1 km. Z tych samych powodów osobom korzystającym z własnego transportu proponujemy pozostawienie samochodów poza okolicą startu. W niedużej odległości od Hali „Centrum” jest  dużo miejsc parkingowych z których  można skorzystać. Prosimy i liczymy na Waszą współpracę oraz wyrozumiałość.

Co zabrać ?

Wszystko co konieczne do odbioru pakietu startowego i dużą porcję dobrego humoru!

Jak będzie ?

Będzie niesamowicie !

 

Do zobaczenia w niedzielę!

Pogoria Biega

 

comments