IV Bieg Walentynkowy przed nami! | PogoriaBiega.pl

IV Bieg Walentynkowy przed nami!

Chociaż do Dnia Zakochanych pozostało jeszcze dużo czasu, już teraz zapraszamy Was 8 lutego 2015 r. do Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy Was do udziału w czwartej edycji Biegu Walentynkowego organizowanego przez Stowarzyszenie Pogoria Biega wraz z Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. Ponieważ staramy się aby każda kolejna edycja naszej imprezy była lepsza odplakat poprzedniej, unikamy popełnionych błędów oraz pilnie wsłuchujemy się w Wasze opinie, właśnie dzięki uprzejmości wspomnianego Centrum Sportu i Rekreacji Bieg Waletnynkowy w 2015 roku czeka duża zmiana… miejsca i trasy!

Opuszczamy malownicze tereny Parku Zielona oraz Pogorii III i zapraszamy Was do Parku Hallera w okolice Hali Sportowo – Widowiskowej „Centrum”. Oddajemy Wam do dyspozycji to, co w Dąbrowie najlepsze – nowoczesne zaplecze w postaci hali „Centrum” – areny zmagań dąbrowskich ekstraligowych drużyn siatkarek i koszykarzy, bliskość obiektów sportowo – rekreacyjnych i komercyjnych ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie, oraz ciekawą, doskonale przygotowaną i wymagającą trasę biegu. Nowe miejsce to również brak limitu zawodników oraz atrakcje dla Waszych niebiegających towarzyszy i towarzyszek. To co na pewno się nie zmieni to klimat zawodów – podobnie jak w latach ubiegłych zawodnicy startujący w parach będą połączeni nierozerwalną mapaczerwoną wstążeczką, a na najlepszych będą czekały nagrody rzeczowe. Nie rezygnujemy również z konkursu na Najlepsze Walentynkowe Przebranie.

Nasza ekipa już pracuje – opracowaliśmy regulamin i trasę biegu, uruchamiamy media elektroniczne: stronę internetową oraz fanpage na portalu Facebook, do śledzenia których gorąco zapraszamy. Już ruszyły zapisy internetowe, w przygotowaniu jest komercyjny pakiet startowy oraz kompletujemy nagrody dla zwycięzców. My już wkrótce będziemy gotowi. A Wy?

IV Bieg Walentynkowy, 8 lutego 2015 r., Dąbrowa Górnicza – Zapraszamy!

Zużywaj się – nie rdzewiej!

Tomasz Skuta,
Pogoria Biega

comments